Збір підписів за директора Дворічанського національного парку Максима Височина

Шановні друзі та колеги!
Нещодавно ми збирали підписи проти браконьєрства в Дворічанському національному парку, а зараз підтримки потребує вже його директор - Максим Олегович Височин. За сумлінну працю та принципову позицію у захисті унікальних природних угідь, йому загрожує звільнення. В квітні закінчується черговий річний термін його директорcтва, але Дворічанська районна адміністрація під тиском керівництва області своє погодження на продовження його контракту відізвала.
Тому ми просимо Вас підтримати відкрите звернення стосовно подовження контракту директору НПП "Дворічанський" М.О. Височину, проект якого був розроблений співробітниками наукового куратора Парку – біологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна - та надати свої підписи.
Підписи (прізвище, ініціали, організація - якщо є, населений пункт) чекаємо до 20-00 10 квітня, за адресою [email protected], з темою "Підтримка директора Дворічанського парку".

Відкрите звернення "Директором НПП "Дворічанський" повинен бути Максим Височин!"

Бажаючі також можуть висловити свою думку стосовно цієї ситуації безпосередньо голові Харківської ОДА Ігорю Райніну: (057) 700-21-05, (057) 715-73-38; [email protected], [email protected] (хто її висловлюватиме електронними листами, копії таких звернень просимо пересилати й нам – для публікування).
Ми впевнені, що втрата такого принципового керівника-природоохоронця, який хворіє за свій парк, буде великою втратою для заповідної справи України в цілому.

З повагою,
Марина Кривохижа, Екологічна група "Печеніги".
*
____________________

КОНТАКТ:
Кривохижа Марина: тел. (050) 327-53-70, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:2030

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика