Будні служби держохорони Краматорського регіонального ландшафтного парку

24.01.15 на території РЛП "Краматорський" за незаконну порубку дерев на ділянці №3 "Комишуваха" були затримані 5 правопорушників. По даному факту було порушено кримінальну справу, і 12.08.15, згідно рішення суду, винні у цьому порушенні були осуджені за ст. 246 Кримінального Кодексу України. На даний час троє з них знаходяться в розшуку.
05.05.15 на цій же ділянці, на "Комишувасі", служба державної охорони парку виявила незаконне розорювання. З цього приводу Парк також звернувся до міського управління міліції. Однак, як просувається це

розслідування, Парку до теперішнього часу нічого невідомо… - тому 06.08.15 він звернувся до начальника міськвідділу із клопотанням про ознайомлення з результатами слідства, і проханням надати можливість зробити фотокопії документів по даній справі.

15.08-16.08.15 на іншій ділянці Парку, №1 - "Біленькому", самовільно, без відома адміністрації Парку та будь-яких дозвільних документів невідомими особами був встановлений хрест. По даному факту адміністрацією Парку також подана заява до міського управління міліції.

Слід зазначити, що цей хрест в Краматорському парку вже другий – перший був встановлений в 2011 році на ділянці №4 - "Білокузьминівській", але за колишньої влади Парк з цим порушенням впоратися не зміг…

С. Шапаренко, ЕкГ "Печеніги"
*
____________________

КОНТАКТ:
Регіональний ландшафтний парк "Краматорський": [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:1055

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика