"Ні" браконьєрському захопленню Дворічанського національного парку!

Міністру екології та природних ресурсів України

3 листопада Мінприроди оголосило підсумки конкурсного відбору претендентів на посади керівників підприємств, установ та організацій, які належать до сфери його управління. З них на посаду директора Національного природного парку "Дворічанський" комісією були допущені нинішній в.о. директора Парку М. Височин та засновник ТОВ "Електрум-Харків" та ПП "ДКС" А. Пилипчук.
Слід зазначити, що даний конкурс відбувається на фоні затяжного конфлікту національного парку із мисливським господарством ДП "Бірюк" - яке постійно порушує норми діючого законодавства: проводить браконьєрські полювання, рекламує полювання на види, на які воно заборонене, розселяє в парку чужорідних тварин тощо. Частина угідь, якими користується це господарство, входять до складу парку. Конфлікт розгорівся після того, як Парк відмовився виводити ці угіддя зі свого складу, а його науково-технічна рада відізвала погодження на діяльність "Бірюка" - до припинення ним на території парку своїх екологічних порушень. У відповідь "Бірюк" при фактичному сприянні місцевої міліції вдався до фізичного тиску і залякування співробітників Парку, потім, заручившись негласною підтримкою голови Харківської облдержадміністрації І. Райніна, почав на Парк безпрецедентний фіскально-судовий тиск. З ініціативи обладміністрації контракт М.Височину не був продовжений, проти посадових осіб парку була безпідставно порушена кримінальна справа (яка на сьогодні "зависла"), Парк почали "кошмарити" перевірки, його було втягнуто до трьох судових тяганин.
На перший погляд здається, що нікому в природоохоронному середовищі не відомий пан Пилипчук вискочив на природно-заповідному горизонті як чорт з табакерки. Насправді це не так (навіть, якщо він не має ані відповідної освіти, ані відповідного досвіду!): одним засновником "Електрум-Харків" є він, іншим - пан Міщенко, який на протязі не одного року "вирішував проблеми "Бірюка" (за його власними словами).


На засіданні науково-технічної ради
Дворічанського нацпарку: зліва - Міщенко,
справа - директор "Бірюка" Лобач

Цікаво й інше: якщо вірити Харківському апеляційному адміністративному суду, "Електрум-Харків" має дружні стосунки із харківським "Турбоатомом", директор якого, Суботін, зв’язаний із "Бірюком", і наближений до харківського губернатора І. Райніна.
Отже, просування на посаду директора Національного природного парку "Дворічанський" торгівця електроприладами (видом діяльності ПП "ДКС" є "оптова торгівля електропобутовими приладами") А. Пилипчука є нічим іншим, як спробою ДП "Бірюк" рейдерські захопити цю заповідну установу,
і тому ми вимагаємо виключити з претендентів на посаду директора Національного природного парку "Дворічанський" його кандидатуру, і в жодному разі на цю посаду не призначати!

З повагою,
Голова Ради ЕкГ "Печеніги" С.О. Шапаренко.
*
На нараді у тодішнього директора Департаменту екології Харківської ОДА І.Капусника Міщенко намагається виторгувати погодження науково-технічної ради парку на діяльність "Бірюка":

____________________

КОНТАКТ:
тел. (066) 387-46-81, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:679

Юрій Бенгус:

Кампании общеукраинские

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика