Щодо майбутнього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Мукачева

Відкрите звернення

Депутатам Мукачівської міської ради

Шановні депутати!
Ми дуже стурбовані станом закладів позашкільної освіти у вашому місті. Причиною цієї стурбованості стало рішення 70-ї сесії Мукачівської міської ради № 1310 від 15.01.15 року про ліквідацію Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – згідно якого він повинний бути ліквідований з 1 червня 2015 року. Однак за позовом громадських активістів Мукачева Мукачівський міськрайонний суд 29 квітня 2015 року визнав це рішення протиправним.
Мукачівська міська рада оскаржила постанову міськрайонного суду у Львівському апеляційному адміністративному суді. Однак, він її апеляційну скаргу не задовольнив, а постанову Мукачівського суду залишив без змін. Ухвала Львівського апеляційного адмінсуду набрала законної сили з моменту проголошення, з 17 липня 2015 року.
Крім того, прокурор міста Мукачева звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Мукачівської міської ради, яким просив визнати ліквідацію Еколого-натуралістичного центру протиправною та визнати протиправними та скасувати рішення міської ради щодо неї.

21 грудня 2015 року Закарпатський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував пункт 1.1. рішення Мукачівської міської ради від 26 березня 2015 року № 16 "Про внесення змін у рішення 70-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 15 січня 2015 року №1310".
На дане рішення Закарпатського окружного адміністративного суду апеляційна скарга не була подана, тому вирок вступив у силу.

Мукачівська міська рада подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України про скасування постанови Мукачівського міськрайонного суду від 29 квітня 2015 року, й касаційне провадження по даній справі відкрите - але воно не звільняє від виконання рішень суду першої та другої інстанцій.
Тим не менш, на теперішній час рішення 70-ї позачергової сесії Мукачівська міськрада усупереч вимогам діючого законодавства не скасувала. Рішення судів є обов’язковим до виконання на території всієї держави, крім Мукачева?
Фактично, Мукачівська міська рада повинна не ліквідовувати Еколого-натуралістичний центр, а скасувати власне рішення сесії щодо його ліквідації. Крім того, виносити нові рішення по даному питанню можливо тільки з урахуванням даних рішень суду - вони не повинні суперечити одне одному. Оскільки у винесеному на розгляд рішенні йдеться про припинення Еколого-натуралістичного центру як юридичної особи, то це є підставою для скасування цього рішення Мукачівської міської ради у разі його прийняття у судовому порядку.

Шановні депутати! Просимо вас прислухатися до думки громадськості, не робити поспішних дій щодо ліквідації Еколого-натуралістичного центру, і виконати рішення судів щодо його збереження.

З повагою,
1. С. Шапаренко, Екологічна група "Печеніги", Харків.
2. Є. Гаєв, професор Національного авіаційного університету, Київ.
3. О. Бірюк, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.
4. О. Мельникова, Екологічна організація "Еремурус", Київ.
5. Т. Орлова, Овідіопольський районний осередок Всеукраїнської екологічної ліги в Одеській області.
6. В. Шумлянський, Інститут фундаментальних досліджень УНА, Київ.
7. О. Барабаш, Дружківка Донецької обл.
8. О. Коц, МБО "Фундація "Зелений Кіт", Вінниця.
9. Г. Гузь, Луганський природний заповідник НАНУ.
10. О. Ралдугіна, Черкаси.
11. М. Руда, ГО "Інститут дослідження адаптації законодавства", Київ.
12. О. Дятлова, к.б.н., Одеса.
13. Д. Панасюк, Харків.
14. І. Вихристюк, заступник директора Національного природного парку "Тузловські лимани", Одеська обл.
15. О. Власенко, Районна громадська екологічна організація "Відродження", Татарбунари Одеської обл.
16. О. Свєтіков, "Зелений світ", Сєвєродонецьк Луганської обл.
17. Т. Булат, Дитячий екологічний центр "Романтик", Суми.
18. О. Степаненко, Еколого-гуманітарне об'єднання "Зелений світ", Чортків Тернопільської обл.
19. С. Носалюк.
20. А. Куруц, Народна рада, волонтер, Мукачево Закарпатської обл.
21. М. Вінярська, Мукачево Закарпатьскої обл.
22. І. Сіренко, Національний екологічний центр України.
23. Ю. Спінова, аспірант, еколог Національний університет "Києво-Могилянська академія", Київ-Донецьк.
24. К. Легерда, Мукачево Закарпатської обл.
25. Л. Коприва, Мукачево Закарпатської обл.
26. Г. Минович, Виноградів Закарпатської обл.
27. Є. Легерда, Ужгород.
28. Л. Олійнки, Ужгород.
29. Т. Русин, Ужгород.
30. О. Трагнюк, Харків.
31. О. Царук, ГО Екологічний клуб "Еремурус", смт Калита Київської обл., експерт Конвенції ООН по боротьбі з опустелюванням, експерт програми FAO ООН, вихованець Мукачівської станції юних натуралістів (1960-70-ті роки).
32. М. Шпікула, ГО "Комітет екологічного порятунку України", Львів.
33. Т. Радченко, зав. відділом екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, Київ.
34. І. Зирянова, зав. лабораторії нових інформаційних технологій в навчанні комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи № 31 Дніпропетровської міської ради.
35. Є. Рєзников, ГО "Зелений фронт", Харків.
36. Ю. Лихота, НВР "Правий Сектор", Харків.
37. Д. Телзуенко, НВР "Правий Сектор", Харків.
38. В. Сеужин, НВР "Правий Сектор", Харків.
39. Р. Каримов, Харків.
40. В. Марінінов, Харків.
41. Алфредо Рекс, Харків.
42. Т. Радкова, Харків.
43. О. Толстой, Харків.
44. К. Сокол, Харків.
45. А. Перволалов, Харків.
46. А. Королева, Харків.
47. Б. Українець, Харків.
48. О. Велика, Харків.

v:5535

Черговий поєдинок за Мукачівський екоцентр виграний!

"18 серпня, перед початком сесії Мукачівської міськради активісти на захист екоцентру влаштували пікет під стінами ратуші.
На сесії зареєструвалося 29 депутатів.
Згідно порядку денного на розгляд сьогоднішньої сесії було винесено проект рішення Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти (ЦПО) Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту.
Як зауважили Голосу Карпат активісти прийняття даного рішення суперечить чинному законодавству України.
Зазначимо, що питання пропонували зняти з розгляду ще до прийняття порядку денного у цілому. Однак депутати не підтримали дану пропозицію.
Проте, під час розгляду даного проекту рішення, після тривалої дискусії, для прийняття рішення забракло депутатських голосів. Пропозицію міського голови про повторне голосування депутати також не підтримали. Відтак, рішення не прийнято і Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді до ЦПО поки не приєднуватимуть".
(http://goloskarpat.info/society/57b5895f6de72/?utm_content=03131)

Катерина Легерда: Вельми дякуємо ми усі, громадські активісти та волонтери за віру у справедливість. Ви своїм зверненнями надихнули людей на правду, на віру у добро. Але це лише початок боротьби, Ви знаєте, що ранений звір небезпечний. Вчора наша Тамара Василівна Питьовка перед сесією надрукувала швидко 36 (депутатів) звернень Вашого змісту і всім розставила на столи депутатам, навіть охорона нічого не казала. Саме болюче це те, що 6 голосів ЗА! Це всі освітяни, директори шкіл, голова освітянського комітету (ректор місцевого соромного вишу) та два учасники АТО (усі без винятку - члени фракції Балоги ЄЦ). Соромно і ганьба.
Мукачівські освітяни зливають позашкільну освіту. До речі, вчора одна із цих 6 депутатів єцівка Ковач Людмила, була призначена шляхом "прозорого" підкилимного конкурсу на директора школи ЗОШ № 13 - це ціна її голосу проти Екоцентру. Усі вони, ці квазі-освітяни - зрадники, запроданці, вони не мають морального права бути педагогами. Будемо надалі щось писати, постити - так як цей факт поза увагою не має бути залишений. Освітянам Мукачево ганьба і сором!
Дякуємо Вам! Хай Вас Бог благословить за Ваші діла для України!

Кампании общеукраинские

Теги

User login

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика