НПП "Гомільшанські ліси": у національному парку працює ідіот *!

* Ідіот (давньогрецький термін) - людина,
що живе у відриві від суспільного життя...

Вікіпедія

Бобер - конкурент людини, та конкурент небезпечний...
В.П. Лисенка "про бобрів"

Ограниченному обыкновенному человеку нет,
например, ничего легче, как вообразить себя

человеком необыкновенным и оригинальным
и усладиться тем без всяких колебаний.

Ф.М. Достоевский "Идиот"

Співробітник НПП "Гомільшанські ліси", кандидат наук (і одночасно академік) В.П. Лисенко відомий крилатими фразами і розповідями про свої наукові досягнення. Його впевненість у своїх псевдонаукових думках настільки велика, що він готовий доносити їх і з екранів телевізорів (http://objectiv.tv/260413/83701.html). Найбільш яскраві з його висловів вже стали крилатими в середовищі природоохоронців і вчених:

1. "Бобер - це конкурент людині, тому його треба поставити на місце, щоб він знав, що можна їсти, а що - ні, щоб він вів себе по-людськи".

2. "Лосів повинно бути не більше 3 особин на території НПП "Гомільшанські ліси", бо будуть лосі - не буде парку".

3. "Дятел - дуже розумний: він навмисно пошкоджує ситовидні трубки у дерев, внаслідок чого ті всихають, і забезпечує своїх дітей та онуків поживою у вигляді комах-шкідників" (http://pechenegy.org.ua/ru/node/947).

Жарти - жартами, але, на превеликий жаль, зараз подібні висловлювання формують науковий шлях і репутацію національного парку, яка і без того зіпсована подіями, які відбуваються там (наприклад: http://gazetavv.com/news/ukraine/93165-dubovoe-delo-gomolshanskih-lesov...., http://pechenegy.org.ua/ru/node/1030). Природно, абсурдність таких висловлювань зрозуміла звичайній людині, але ми, все ж, вирішили отримати роз'яснення у фахівців - відправивши лист з проханням прокоментувати ці висловлювання до провідної науково-дослідної установи країни, що спеціалізується на екології та систематиці тварин - до Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена.

Далі пропонуємо вашій увазі відповідь, підписану директором інституту, чл.-кор. Національної академії наук України, І.А. Акімовим

Тобто, висловлювання Лисенка не тільки суперечать логіці і є ненауковими, а й пропагують порушення природоохоронного законодавства.

Що ж, завдяки вченим провідного Інституту України бобри, лосі і дятли були реабілітовані. Залишається тільки гадати, яких ще живих істот "академік" Лисенко обмовить своїми псевдонауковими перлами в майбутньому!

Директору національного природного парку "Гомільшанські ліси" "Щодо антинауковості висловлювань В.П. Лисенка" - http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/GomolshaNPP/LisenkoAntiNauk.pdf
*
____________________

КОНТАКТ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (095) 139-62-78, [email protected]

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:343

Кампании общеукраинские

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика