Захист природи - справа патріотів! Добровольчій Український Корпус "Правий Сектор" став на захист національного парку.

Коли протистояння Дворічанського національного парку нападкам з боку мисливського господарства ДП «Бірюк» стало відоме широкому колу громадськості, багато хто з нас тим чи іншим способом підтримував парк. Направляли листи в підтримку, підписували звернення, ходили по чиновних кабінетах. Але особливо приємною несподіванкою стала підтримка від справжніх патріотів України, від 15-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" (15-й ЗБАТ ДУК ПС).
Вперше про цей намір командир батальйону заявив 19 березня на науково-технічній раді національного парку, де, як раз і розбиралося питання про припинення браконьєрських дій ДП «Бірюк». І ось відбувся їх перший виїзд на територію.
Спочатку ДУКівці направились до контори парку, де ознайомились з усією документацією по проблемі, потів виїхали на місцевість – щоб розібратися, як планувати подальші дії.

Командир 15-й ЗБАТ ДУК ПС «Самурай»:
«Ситуація в національному парку вийшла за межі звичайного спору, та потребує негайного вирішення. Не може бути такого, щоб в угоду елітних мисливців знищувалися природні перлини України. Але «кавалерійським наскоком» діяти не можна. Тому перший виїзд – це, можна сказати, розвідка. Зараз ми ретельно вивчаємо всі документи, розробляємо план операції по забезпеченню дотримання законодавства на території національного парку, і тільки після цього почнемо діяти.
Взагалі сумно бачити, що держава не в змозі забезпечити нормальну охорону та підтримку заповідному об’єкту загальнодержавного значення».

Ми, з свого боку, можемо тільки радуватися новому починанню. Може, так і формується нова Україна: не було армії - прийшли добровольці, не було нормального постачання – волонтери, національний парк під загрозою - на захист стають, знов-таки, добровольці «Правого сектору».
*
____________________
КОНТАКТ:
Олег Вяткін, ЕкГ "Печеніги": тел. (066) 804-93-48, trolll_eco@ukr.net
Підготовлено ЕкГ "Печеніги", при використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.

v:4881

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика