Нардепи відзначили міжнародний День довкілля прийняттям антиекологічного законопроекту

AdminRef.jpg

Шановні колеги і колежанки,

Сьогодні партія влади відзначила міжнародний День довкілля голосуванням в першому читанні законопроекту № 10218, який знищує вщент систему державного екологічного управління та екобезпеки, яка будувалася в Україні більше 20 років.
Список "героїв дня" - депутатів, які підтримали законопроект Мірошниченка, в додатку. Очевидно, що ніяких персональних позицій там не було - голосували чітко за помахом руки лідерів фракцій. Показово, що "за" проголосував п. Шершун, перший заступник голови екологічного Комітету Верховної Ради, попри рішення свого ж таки Комітету про відхилення цього законопроекту.
Всього на розгляд законопроекту з усіма виступами і двома голосуваннями (про розгляд за скороченою процедурою та прийняття в першому читанні) вистачило аж 10 хвилин. Загалом можна побачити, що схема відрежисована та реалізована в однаковий спосіб практично на всіх законопроектах, яких в цей день, користуючись наявністю більшості голосів в Партії регіонів і Ко, в такий експрес-спосіб прийнято чимало.
Потрібно думати, що робити далі і які важелі застосовувати, бо проти "лома" Партії регіонів "нет приема", і наші апеляції до Комітету екополітики і до окремих депутатів наразі не є результативними.
Ряд громадських організацій звертаються до суспільства з черговим попередженням щодо загроз, котрі несуть Україні та довкіллю і конкретний законопроект, і ті люди, які його лобіюють та підтримують (див. Заяву в додатку). Сьогодні ми ще можемо говорити про відтермінування другого читання і для цього маємо розгорнути кампанію серед НУО та громадян.
Тільки наше об’єднання в скоординований екорух здатне дати шанс довкіллю, а наша солідарність з демократичним рухом України – шанс державі. Нам також слід залучити у союзники журналістів, адже саме завдяки ЗМІ більшість українців дізнаються про екологічні проблеми і завдяки гласності вирішена більшість екологічних негараздів, які всім нам вдалось подолати у останні роки.
Організації – автори Заяви – пропонують приєднуватися до неї, сприяти подальшому поширенню цієї інформації, обговорювати разом подальші дії, а також планують провести прес-конференцію найближчим часом.

Всеукраїнська екологічна громадська організація "МАМА-86", Зоряна Міщук, Виконавчий директор
Всеукраїнська громадська організація "Національний екологічний центр України", Ярослав Мовчан, Голова
Екологічна група "Печеніги" (Харків), Сергій Шапаренко, Голова Ради
Еколого-культурний центр "Бахмат" (Донецька обл.), Володимир Березін, Директор
Кримська республіканська асоціація "Екологія і Мир" (Сімферополь), Андрій Артов, Заступник Голови
Міжнародна благодійна організація "Екологія. Право. Людина" (Львів), Олена Кравченко, Виконавчий директор

Причіплений файлРозмір
Zayava_5-06-12.doc41 КБ
golosuvannia.doc265.5 КБ
v:4850

Теги

Вхід

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика