Під Торецьком 20% розлитого шламу просто розмазані по території.

На початок лютого цього року позиції наших вояків поблизу Торецька Донецької області були затоплені шламом Філії "Збагачувальна фабрика "Торецька". Розтікання шламу було припинене тільки після розголосу, який вчинили місцеві волонтери.
Спочатку збагачувальна фабрика намагалася притушити галас - але не вдалося. 5 лютого для проведення досудового розслідування відомості про вчинення посадовими особами збагачувальної фабрики кримінального правопорушення під № 42018051660000014 були внесені до ЄРДР за ст. 239 ч. 1 ККУ. 6 лютого екоінспекція разом із поліціянтами, земельниками та представниками фабрики зафіксувала, що поривом пульпопроводу була забруднена ділянка площею 1364 м2.
Вже 28 лютого військово-цивільна адміністрація Торецька зі слів збагачувальної фабрики повідомила, що та 80% шламу прибрала:

Скільки там його було прибрано в дійсності: вісімдесят, менше чи більше відсотків, сказати важко. Зрозуміло, що той, що лишився, був просто розмазаний по території.

Як ми розуміємо, з державних органів твердження фабрики ніхто не перевіряв: сказали, що прибрали – значить, прибрали.
В лютому шламом було забруднено 1364 м2. Цікаво, скільки зараз? Хоч менше?

P.S. Досудове розслідування за даним фактом веде слідче відділення Дружківського ВП Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області.
*
____________________

КОНТАКТ:
Шапаренко Сергій: тел. (066) 387-46-81, pe4enegy@gmail.com

Підготовлено ЕкГ "Печеніги": ми працюємо, щоб наше загальне майбутнє стало краще.

v:1246

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика