Яким наступний рік ми зможемо зробити – таким він і буде.


2016 рік, в основному, став роком розчарувань. Після Революція Гідності головна біда країни, корупція, з переляку зіщулилася, але, як і раніше, її подолання обмежилося грізними обіцянками та боротьбою з конкурентами – і вона знов стала розростатися до януковицьких розмірів. Статус держслужбовця або депутата, як і раніше, лишається запорукою можливості "порєшать" власні проблеми.

Єдине, що змінилося – якщо до чотирнадцятого року влада відверто чхала на думку громадян, то нинішня на це не наважується. Прийшовши "на броні" бульдозера, вона добре пам'ятає і шини, і "коктейлі Молотова". І це, фактично, чи не найголовніша зміна, яка відбулася в нашому суспільстві після Євромайдану.
Інші позитивні зміни (не такі масштабні, як хотілося, і такі, що відбуваються не так швидко, як хотілося б...) - всі є наслідками цієї зміни. Де влада стала виконувати свої обов'язки – то обов'язково завдяки активності громадян. Де лишається як було - там активності просто не вистачило. І в новому році ця тенденція нікуди не дінеться.

Призначення достойних керівників природно-заповідними установами,
кампанія проти цькування директора Інституту зоології Ігоря Акімова,
за дотримання ВСУ заповідного законодавства,
в підтримку боротьби Дворічанського національного парку з "бірюками",
в підтримку Краматорського регіонального ландшафтного парку,
проти дерибану земель Липковатівського аграрного коледжу тощо, -
без вашої підтримки: без безпосередньої участі, без порад, без підписів у підтримку, без перепостів, - жодна з цих кампаній не відбулася б. Вельми дякуємо вам за це! - коли держава являє собою сукупність бізнес-інтересів можновладців, крім громадськості заступитися за природу більше нема кому…
Щиро бажаємо вам мира, злагоди, здоров'я і родинного благополуччя! З прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!

Екологічна група "Печеніги"

v:2299

Теги

Вход в систему

__________track masteringtrack mastering

_______Яндекс.Метрика